Evente

Babagjyshi i Multi Party Shop zbret ne Durres dhe shperndan dhuratat femijeve per Krishlindje

Multi Party Shop per here te pare ne qytetin e durresit organizon nje event  bamiresije  ku therret rreth 20+ babagjyshe te zbresin nga slitat e tyre dhe te shperndajn  per te gjith femijet e ketij qyteti  nga nje pako dhurate per festat e krishtlindjeve dhe vitit te ri date 24-12-2021  .  Duke ringjallur dhe njeher harmonin dhe gezimin e ketyre festave dhe bere te lumtur shum femije.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.